Ennakkomarkkinoinnissa Asunto Oy Vuoreksen Kosmos, uusi tyylikäs asuinkortteli Vuoreksen Isokuusen puurakentamisalueelle. Yhtiön arvioitu valmistuminen 8/2020. Jo 55 asuntoa varattu, sen kunniaksi tarjoamme autopaikan kaupan päälle kaikkiin maaliskuussa tehtyihin varauksiin.

Kosmos edustaa uudentyyppistä skandinaavista kerrostaloasumista. 
Modernit puuverhoillut rakennukset tarjoavat asumiseen järkeviä, kestäviä 
ratkaisuja ja miellyttävää estetiikkaa jokaiseen päivään. Oman kodin rauha ja 
mukava yhteisöllisyys löytävät täällä luonnollisen tasapainonsa. Kosmoslaisilla on käytössään yhteiskäyttöinen sähköauto (merkki- ja malli tarkentuvat) omalla latausasemallaan sekä kerhotila, jonka kanssa samassa yhteydessä taloyhtiön design-sauna sekä hieno yli 60m2 yhteisterassi B ja C talojen välissä. Viihtyisä, palkitun pihasuunnittelija Minna Toivasen suunnittelema puutarhapiha kutsuu viihtumään kesäiltoina.

Asunnot >>

2Luhtitaloa
3Kerrostaloa

Sisustustyylit >>


3D-mallinnuskuvat ovat havainnekuvia eri kokoisista kohteeseen valmistuvista asunnoista ja niiden materiaaleista. Kuvat saattavat poiketa joltain osin lopullisesta toteutuksesta.

Myynti

USEITA ASUNTOJA JO VARATTU. TIEDUSTELE TILANNETTA VÄLITTÄJÄLTÄ.

TILAA ESITE

Sami Nyman
040 358 8839
sami@bo.fi

Marko Lamu
040 801 3166
marko@bo.fi
Valtteri Lampinen
044 077 8988
valtteri@bo.fi
Mikko Lamu
0400 357 100
mikko.lamu@bo.fi
Markku Airola
040 541 1889
markku.airola@bo.fi
Tommi Luosmala
050 597 1531
tommi.luosmala@kiinteistomaailma.fi

Meiltä löytyy erinomaisia ja turvallisia ratkaisuja myös vanhan asuntosi realisoimiseksi. Tarvittaessa otamme vanhan asuntosi vaihdossa. Ota yhteyttä, niin kerromme vaihtoehdoista lisää! Rakentaja Jatke, RS-pankki Nordea.


RAKENNUTTAJA
Asunto Oy Vuoreksen Kosmos, Tampere

KVR-URAKOITSIJA